EFEKT ,,WOW" - CZYLI DEKORACJA ŚCIANCo zrobić aby zwykła ściana stała się dekoracją pokoju? Oto kilka prostych rozwiązań.Zastanawiacie się co zrobić, aby nudna ściana stała się elementem dekoracyjnym pokoju? Możecie położyć tapetę, męczyć się z cięciem, klejeniem i równym jej położeniem. Z pewnością cały weekend spędzicie na zabawie z tapetowaniem, a końcowy efekt może okazać się niesatysfakcjonujący.

 

Możecie też pomalować ścianę, ale jeden kolor na całej jej powierzchni nie wywoła efektu ,,wow”. Dobrym pomysłem jest użycie dwóch kolorów na ścianie, które ożywią pokój. I tutaj pojawia się pytanie, co zrobić, aby dobrze to wyglądało? Wystarczy zamontować listwy ścienne MDF. W szybki, tani i prosty sposób kolory zostaną oddzielone, mało tego listwa sama w sobie będzie kolejnym elementem dekoracyjnym. I to nie koniec. Listwę także możecie pomalować na dowolny kolor.

Z pewnością znajdziecie modele, które przypadną Wam do gustu, oto kilka z nich.

Listwa przypodłogowa LPM01LPM01

Listwa przypodłogowa LPM05LPM05

Listwa przypodłogowa LPM10LPM10


Może spodoba Wam się nasza druga propozycja: boazeria angielska.

Jeśli marzycie o pokoju w angielskim stylu, ale nie lubicie brytyjskiej pogody i przeprowadzka na wyspy nie wchodzi w grę, to pomyślcie o angielskiej boazerii.  Jest to dekoracja ściany składająca się z białych płyt i listew MDF.  Dzięki tej boazerii każde pomieszczenie stanie się eleganckie, ale przytulne. Montaż tych elementów jest bardzo prosty. Bierzemy listwę, smarujemy ją klejem montażowym , kleimy i cieszymy się pięknym domem. Proste.

 

Oto zdjęcia realizacji, w których zostały użyte nasze listwy.

 

 

Rezydencja Dubois


 


Kaszubska - Wrocław

 

 

 

 

 

 

 

 2016-06-30