NIECH NASTANIE ŚWIATŁOŚĆ - GZYMSY OŚWIETLNIOWEGzymsy oświetleniowe

 

Dzisiaj zajmiemy się kwestią oświetlenia. Wszyscy wiemy, jak ważny jest dobór odpowiedniego oświetlenia. Zazwyczaj skupiamy się na funkcji praktycznej, zapominając, że światło może całkowicie zmienić klimat naszego domu.Większość z nas decyduje się na  oklepane lampy, czy też kinkiety. Dla tych, którzy szukają bardziej oryginalnego źródła światła polecamy nasze gzymsy oświetleniowe.


 

Gzymsy oświetleniowe są fantastycznym rozwiązaniem, ponieważ z jednej strony będą źródłem światła, a z drugiej niebanalnym elementem dekoracyjnym. W naszej ofercie znajdziecie wiele modeli gzymsów, z pewnością znajdziecie wzór pasujący do wystroju waszego domu.


 

Kolejną zaletą gzymsów oświetleniowych jest łatwość ich montażu. Możecie przykleić je do ściany lub sufitu za pomocą kleju montażowego np. Tytan. Materiał, który wykorzystujemy do produkcji gzymsów to styrodur XPS. W porównaniu ze zwykłym styropianem jest on o wiele trwalszy i gładszy.  

 

Gzymsy oświetleniowe są produktem odpornym na wilgoć, więc nie musimy bać się pleśni, czy grzybów atakujących nasze piękne gzymsy. Dodatkowo XPS posiada właściwości samogasnące.

 

Nasze gzymsy wyglądają wspaniale zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych pomieszczeniach. Jeśli nie wierzycie nam na słowo, to zobaczcie zdjęcia z naszych realizacji i przekonajcie się sami.

 

 

 

 2016-07-14